Nowe energooszczędne domy wolnostojące

Rozpoczynamy przedsprzedaż nowoczesnych domów zlokalizowanych w spokojnej i urokliwej dzielnicy Czechowic-Dziedzic w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum Czechowic oraz z wygodnym dojazdem do Pszczyny i Bielska. Domy zlokalizowane w sąsiedztwie podrajskich lasów na działkach o powierzchni ok. 500m2. Malownicza, zielona okolica zachęca do wypoczynku, spacerów i wycieczek rowerowych. Teren niezalewowy. Dom funkcjonalnie zaprojektowany wewnątrz: posiada 2 łazienki, 3 wygodne pokoje na poddaszu, przestronny salon z wydzieloną kuchnią, oraz pomieszczenie gospodarcze.

Domy oddajemy naszym klientom w stanie deweloperskim, ocieplone wraz z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi gotowe do wykończenia według upodobania. Teren wokół uprzątnięty i zagospodarowany (utwardzony podjazd, trawnik). Domy w wysokim standardzie energetycznym - niedrogie ogrzewanie zimą i chłodzenie latem. Technologia budowy tradycyjna murowana, strop żelbetowy monolityczny. Energooszczędne trzyszybowe okna PCV w kolorze grafitowym, drzwi wejściowe stalowe. Elewacja wykończona tynkiem silikonowym.

Kupujący nie płaci prowizji – oszczędność 10 tys. zł.
Poniżej dane domu:

Powierzchnia podłóg: 110,35 m2
Powierzchnia zabudowy: 74,73m2
Wysokość budynku: 8,82m
Kąt nachylenia dachu: 42°
Wymiary budynku: 8,94 x 8,32m
Cena: 440 000 zł (stan surowy zamknięty) - do negocjacji

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dane i informacje w nim zawarte mogą ulec zmianie.