Betoniarnia

Betoniarnia to miejsce, które dla wielu z nas kojarzy się z produkcją i przetwórstwem betonu, a przede wszystkim z miejsca, które dostarcza ten niezastąpiony w budownictwie surowiec. Bez betonu, nasz współczesny świat wyglądałby zupełnie inaczej. To właśnie ta szczególna mieszanka cementu, wody, kruszywa i ewentualnych dodatków pozwala na tworzenie wyrobów betonowych, które odnajdujemy w każdej nowoczesnej konstrukcji. Betoniarnia to miejsce, gdzie technologia spotyka tradycję, a naszym celem jest dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości.

 

Oferta naszej betoniarni

 

Nasza betoniarnia nie jest tylko miejscem, gdzie produkuje się beton. Jest to miejsce, w którym tworzymy wyroby betonowe, które odpowiadają najwyższym normom jakości. Oferta naszej betoniarni to przede wszystkim beton, ale również szereg innych produktów betonowych, jak kręgi czy prefabrykaty. Certyfikat PN-EN jest dowodem na jakość naszej produkcji, a także gwarancją dla naszych klientów.

 

Beton – nasz główny produkt

 

Beton to produkt, który stanowi podstawę naszej oferty. To mieszanka cementu, kruszywa i wody, która po dodaniu do niej specjalistycznych dodatków opóźniających wiązanie betonu, zmienia się w materiał o niezwykłych właściwościach. Beton produkowany w naszej betoniarni cechuje się najwyższą jakością, która jest wynikiem stosowania nowoczesnej technologii i ciągłego doskonalenia procesu produkcji.

Działalność naszej betoniarni nie kończy się na produkcji betonu. Produkujemy także wyroby betonowe, które znajdują zastosowanie w różnych obszarach budownictwa. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kręgi betonowe, które są niezbędne przy budowie sieci kanalizacyjnych, a także różnego rodzaju prefabrykaty betonowe.

 

Klasa i jakość naszych wyrobów

 

Produkcja betonu w pełni odbywa się na terenie naszej betoniarni. Stosujemy różne klasy betonów towarowych, w zależności od potrzeb naszych klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz zakładowej kontroli produkcji betonu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość naszych produktów. Właściwości naszego betonu, względem wodoszczelności czy odporności na mróz, są poprawiane dzięki zastosowaniu specjalistycznych dodatków.

 

Produkcja betonu - od mieszanki do produktu gotowego

 

Produkcja betonu rozpoczyna się od skomponowania odpowiedniej mieszanki betonowej. W tym celu, korzystamy z naszych własnych receptur, które zostały opracowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze badania. Proces produkcji betonu jest pod stałym nadzorem naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o to, aby każda partia betonu spełniała wszystkie parametry techniczne.

Na stronie naszej betoniarni znajdziecie Państwo więcej informacji o naszej ofercie i technologii produkcji betonu. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy być częścią polskiego sektora budowlanego i dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

 

Skontaktuj się z nami już teraz!

telefon: 737 737 703
e-mail: biuro@betonbest.pl